. » Sultanbeyli Merkez Kur'an Kursu.
HAFIZLIK İCAZET MERASİMİ
75 hafızımızın hafızlık icazet merasimi Reisu'l-kurra Mustafa Demirkan hocaefendinin riyasetinde yoğun katılım ve muhteşem manevî atmosferde gerçekleşti.
Kur'an'ı Kerim tilavetleri, hafızlarımızın ilahileri ve konuşmaların nihayetinde icazet alan hafızlarımızın kraatleri ve Reisu'l-kurra hocamızın dualarının ardından mezun hafızlarımıza belge ve hediyeleri takdim edildi.
Programı teşrif eden Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Hafız Osman Şahin hocamıza, Sultanbeyli Kaymakamımız sn. Kemal Şahin'e, Belediye başkanımız sn. Hüseyin Keskin'e, müftümüz sn. Hasan Erdoğan hocamıza, misafir müftülerimiz ve hocalarımıza teşekkür ederiz.


2 yıldır yaşadığımız pandemi sürecinin tüm olumsuzluklarına rağmen 75 hafız mezun eden kursumuz müstesna bir başarı ortaya koymuştur.
Diğer taraftan hafızlığını ikmal eden öğrencilerimiz, kurumumuzda kendilerine sağlanan imkânlarla, Kur'an-ı Kerîmin lafzının hâmili oldukları gibi mananın da âlimi ve âmili olmalarına vesile olacak Arapça dil programları ve İslâmî İlimler programları sayesinde çok iyi bir eğitim alma imkânı elde etmektedirler.
Maddi manevi katkı sunanlara, evlatlarımızı sabırla ve büyük bir özveri ile yetiştiren hocalarımıza, çocuklarını bizlere emanet eden velilerimize ve tüm sevenlerimize teşekkür ediyor hafızlarımıza bundan sonraki hayatlarında muvaffakiyetler diliyoruz.

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yapın


Popüler Makaleler

Anket

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz?

Takvim

«    Ocak 2022    »
PtSaÇaPrCuCtPz
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Etiketler